Dragi prvošolci in prvošolke,

1. septembra ste prestopili šolski prag, spoznali učiteljice, slišali šolski zvonec, si ogledali šolske prostore, dobili nove prijatelje.

Vem, da so vaši starši na vas še posebej ponosni.

Kot ravnateljica OŠ Antona Globočnika Postojna vam želim, da bi se v šoli počutili lepo, varno in da bi vseh devet let šolanja minilo prijetno in bi se vam dogajale same lepe stvari.

Imate najboljše učitelje, ki vas bodo spremljali skozi celo šolsko leto in na njih se lahko obrnete kadarkoli boste v dilemi in se vam bodo porajala različna vprašanja.

Vam dragi starši pa obljubljamo, da bomo za vaše otroke poskrbeli tako, da se bodo počutili varno, sprejeto in da bomo pri njih spodbujali njihovo znanje, samostojnost in ustvarjalnost.

Poskrbimo, da bodo otroci začeli šolsko leto z optimizmom, zaupanjem vase in da bodo željni znanj, ki jih prinaša osnovnošolsko izobraževanje.

Ravnateljica Darija Košir l. r.