Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo z odlokom Vlade RS od 26. 1. 2021 dalje vzgojno-izobraževalno delo za učence od 1. do vključno 3. razreda potekalo v prostorih šole.

Jutranje varstvo, pouk in podaljšano bivanje se bo izvajalo znotraj oddelka v istem prostoru. Učenci ne prehajajo iz prostora v prostor in se ne združujejo.

Pouk bo potekal po ustaljenem urniku.

Zaradi organizacije dela vas prosimo, da se držite ur prihoda v jutranje varstvo oz. odhoda iz podaljšanega bivanja, katere ste nam pisno posredovali decembra 2020.

V skladu s priporočili NIJZ vsi zaposleni in učenke/učenci v objektu šole nosijo maske, zaposleni ves čas, učenke/učenci pa le izven mehurčka.

NE izvaja se ekskurzij, plavalnih tečajev in šole v naravi. Prav tako se NE izvajajo interesne dejavnosti, ki jih izvajajo zunanji izvajalci.

Šolski avtobusi vozijo po ustaljenem voznem redu.

Ravnateljica Darija Košir l. r.